Hizmetlerimiz

Firmamız Yurtiçindeki firmaların maliyetlerini düşürecek ve ihracat fırsatı yaratacak ortak çalışmalar yapmaktadır.

Satın almasını hali hazırda yaptığınız yada yapmak istediğiniz, ancak daha iyi şartlarda temin etmek istediğiniz ürünler için araştırma yapmak, fiyat termin kalite kıyas analizleriile raporlama yapmak, ithalat işlemlerini ve gümrük işlemlerini gerçekleştirmek ana hizmetlerimizdendir.

Ayrıca çalışmakta olan yada kurulacak olan Satınalma, Depolama süreçlerinin iyileştirilmesi veya kurgulanarak yeniden oluşturulması Danışmanlık Hizmetlerimiz kapsamındadır.

Ürünlerin Door To Door teslim edilmesi süreçlerini dilerseniz firmanız üzerinden dilerseniz tarafımızdan sağlanmak kaydıyla firmamız üzerinden yönetip sonlandırabilmektedir.

Taşıma ve lokal masrafların yönetimi, satınalma karlılığı, kalite, dokümantasyon takibi ve analizi gibi sorunsuz hizmet unsurlarında süreçleri takip edip bu sorumluluğu firmanızın üzerinden almaktadır.

Dış ticaretin en önemli unsurlarından biri olan Gümrükleme süreçlerinin yönetimini müşterilerimiz üzerinden alarak bu ağır yükün altında ezilmelerini müsaade etmemektedir bu anlamda bünyemizde bulunan Ülkemizde 5 ayrı lokasyonda hizmet veren kuruluşlarımız eliyle bu süreçleri sağlıklı şekilde yönetebilmektedirler.

4PL Lojistik modelinin tüm süreçlerini yapıyor ve tek elden takip ediyor olabilmemiz ile de sürecin ve maliyetlerin kontrol edilebilirliğini kolaylaştırmaktadır.