GERUTEC

Gerutec Gurubun uzun vadeli hedefi, kendisini dünyanın bir numaralı kauçuk uzmanlığına yerleştirmektir. Gerutec Gurubun tüm ürün portfoyu geri dönüştürülebilir, kaynak etkin, ve devamlılık üzerine kurulu urunlerden oluşur.

Elafeet

Elafeet yuksek kalitede, halihazırda var olan hammaddelerden uretilmekte, boylece çevre kirliliği yapmamakta ve karbon ayakizi uretmemektedir. Aynı zamanda çeşitliliği ve sağlamlığı her yuzey uygulaması için idealdir. Konvansiyonel kauçuk tabanlarla mukayese edildiğinde, ELAFEET %100 saflıkta EPDM den uretilmektedir. Bu özelliği ile de, kokusuzlugu, ve su geçirgenliği garanti etmektedir.Genellikle konvansiyonel kauçuk taban kaplamaları dönüştürülmüş araç lastiklerinden ve EPDM ce fakir maddlerden üretildiği için, ELAFEET in yuksek kalite tanımı ile rekabet edememektedir.

Elapro

Su bazlı Doğa Dostu Kaplama ve Yalıtım Sistemi

Sıvı kauçuk sistemi Elapro ,enjeksiyon ve mala ile düzeltilebilen bir kaplama sistemidir.Yuksek yapışkan yapısı ile alt zeminlerde kaplayıcı bir etkiye ve surekli elsatikiyete sahiptir. Geniş kullanım alanları mevcuttur. Sürülebilir, macunlanabilir, puskurtulebilir.

Başlıca kullanım alanları: Ahır ve yapı kaplaması, Gölet yapımı, Darbe koruyucu / Duvar kaplaması, Çatı yenilemesi, Yapı kaplaması, Alt zemin koruması(otomotiv), Yukleme alanı kaplaması